Vergaderlokaal

Taverne De Kraanbrug
Persoonshoek 9
2800 Mechelen

Vergaderingen

wekelijks op maandag

Voorzitter

Danny Breckpot
tel: (na 18:00 u) 015/41 36 11
Korte Schipstraat 17, B-2800 Mechelen
danny.breckpot@gmail.com
Atelier: Lange Schipstraat 91, B-2800 Mechelen
tel: (liefst 12:15 - 13 u) 015/29 00 36

Secretaresse

Marleen Claessens
tel: 015/43 02 80 
GSM: 0479/60.57.59
Beukstraat 38, B-2800 Mechelen
marleen.claessens@skynet.be
Materiaalmeester

Jos De Vadder
tel: 015/43 02 80
Stationsstraat 101, B-3191 Hever
jozef.de.vadder@telenet.be
Penningmeester

Gommaire Raes
Abeelstraat, 30
2800 Mechelen
tel: 015/41 59 71
Email :gommaire.raes@skynet.be

Techniek en technische ondersteuning

Luc Ongena
tel: 015/43 02 80
Beukstraat 38, B-2800 Mechelen
luc.ongena@skynet.be
• Jacques Denis, MFIAP, HonEFIAP : Erevoorzitter     015/29 87 91
j.denis@fiap.net
• Andrée Denis, HonEFIAP, EFIAP : Erebestuurslid     015/29 87 91
a.denis@fiap.net
Website

kmf-foto.be

Portfolio

 


©2012 VBFWEB | Laatst bijgewerkt op 27-mrt-2015 14:41 door Leo J. Estercam ( eMail: Webmaster)